Projektowanie wnętrz Szczecin

Stwórz miejsce,

do którego

warto wracać

sprzątanie apartamentów pobierowo

Zaprojektuj

sobie

szczęście

Projektowanie wnętrz Szczecin

Piękne

wnętrza

inspirują

sprzątanie apartamentów pobierowo

Zaprojektuj

sobie

szczęście

Usługi projektowe

 

Projektowanie wnętrz

Wykonujemy profesjonalne projekty aranżacji wnętrz pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej. Po dokonaniu inwentaryzacji i poznaniu oczekiwań klientów, przygotowujemy wstępne projekty aranżacyjne i wizualizacje, które później są dopracowywane. Doradzamy w zakresie doboru materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków aranżacyjnych, mając na uwadze potrzeby klientów i najpopularniejsze style aranżacji wnętrz.

 

Wizualizacje i animacje

W naszym studiu projektowym dysponujemy sprzętem i oprogramowaniem służącym do przygotowywania wysokiej jakości wizualizacji i animacji 3D. Opracowujemy wizualizacje architektoniczne obiektów i wnętrz. Nasze prezentacje graficzne są bardzo dobrym narzędziem dla inwestorów i deweloperów, którzy chcą zainteresować klientów atrakcyjną wizualnie ofertą.

 

 

Projektowanie budynków

Oferujemy kompleksowe usługi architektoniczne z zakresu projektowania budynków mieszkalnych, usługowych, gospodarczych i garażowych. Analizujemy teren pod kątem inwestycji, przedstawiamy koncepcje przestrzenne i całościowy projekt budowlany. Tworzymy kosztorysy, zestawienia materiałów i projekt wykonawczy. Nasi architekci prowadzą nadzór budowlany, weryfikując postęp prac i zgodność z dokumentacją.

 

 

 

 

 

 

©2018 Zwierzyńscy Invest. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT Projektowanie stron internetowych