Projektowanie wnętrz Szczecin

Stwórz miejsce,

do którego

warto wracać

sprzątanie apartamentów pobierowo

Zaprojektuj

sobie

szczęście

Projektowanie wnętrz Szczecin

Piękne

wnętrza

inspirują

sprzątanie apartamentów pobierowo

Zaprojektuj

sobie

szczęście

Usługi budowlane

 

Metamorfozy

Uznajemy, że każda zmiana ma sens, o ile jest to zmiana na lepsze. Wnętrza, w których mieszkamy lub pracujemy, są także częścią naszego wizerunku, warto o nie dbać i je ulepszać.

Naszym klientom pomagamy zmienić styl danego wnętrza, jego przeznaczenie lub po prostu odświeżamy wizerunek danej przestrzeni. W oparciu o inspiracje z całego świata tworzymy nowoczesne projekty wnętrz w budynkach mieszkalnych i komercyjnych (biurach, hotelach, pensjonatach, restauracjach). Zajmujemy się zarówno odświeżaniem wystroju jednego pomieszczenia, jak i całych budynków. Zawsze staramy się znaleźć optymalne zastosowanie dla mebli i dodatków, które już znajdują się w pomieszczeniu i wykorzystać je w nowej aranżacji.

 

Przykład:

 

Home staging

Każda przestrzeń jest odzwierciedleniem charakteru gospodarza. Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania, pomożemy Ci przygotować do sprzedaży dotychczasowe lokum. Wiemy, jak zneutralizować wizerunkowo i uatrakcyjnić przestrzeń, by zyskała w oczach potencjalnych nabywców. Jednocześnie jeśli masz nowe mieszkanie przeznaczone pod wynajem lub sprzedaż, nasi projektanci pomogą zaaranżować je optymalnie do przeznaczenia. Wykonujemy wszelkie niezbędne prace związane z przebudową, remontem i aranżacją wnętrz z gwarancją uzyskania zamierzonych efektów. Doradzamy także w zakresie marketingu nieruchomości.

 

Wykańczanie wnętrz

Zajmujemy się profesjonalnym wykańczaniem wnętrz w stanie surowym (deweloperskim). Przygotowujemy mieszkania i apartamenty „pod klucz”, czyli w pełni gotowe do zamieszkania lub wynajmu. W zależności od potrzeb proponujemy zróżnicowane pakiety wykończeniowe, uwzględniając aktualne trendy w aranżacji wnętrz. Bez względu na to, czy preferujesz styl skandynawski, glamour lub prowansalski znajdziemy rozwiązanie aranżacyjne dopasowane do możliwości wnętrza i Twoich potrzeb.

 

Odnawianie budynków

Oferujemy rozbudowany pakiet usług związanych z odnawianiem elewacji i renowacją budynków. Przygotowujemy i realizujemy projekty renowacji bloków, domów i kamienic oraz budynków użyteczności publicznej. Zakres naszych prac obejmuje m.in. malowanie elewacji, nakładanie tynków i wykonywanie sztukaterii. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, by spełnić oczekiwania klientów i zapewnić trwały efekt.

©2018 Zwierzyńscy Invest. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT Projektowanie stron internetowych