Projektowanie wnętrz Szczecin

Stwórz miejsce,

do którego

warto wracać

sprzątanie apartamentów pobierowo

Zaprojektuj

sobie

szczęście

Projektowanie wnętrz Szczecin

Piękne

wnętrza

inspirują

sprzątanie apartamentów pobierowo

Zaprojektuj

sobie

szczęście

O firmie

Zwierzyńscy-Invest to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji usług projektowych i remontowo-budowlanych. O wysoką jakość wykonywanych prac dba zespół kierowany przez mgr. inż. architekta Mateusza Zwierzyńskiego, absolwenta wydziału Budownictwa i Architektura na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Zakres naszych usług obejmuje m.in. inwentaryzację, przygotowanie projektów architektonicznych, wizualizacji i animacji, doradztwo i wykonawstwo w zakresie home stagingu, aranżacji i metamorfoz wnętrz, odświeżania elewacji, a także zarządzania inwestycją.

 

Jak pracujemy

Poznanie potrzeb

Podczas pierwszego kontaktu z klientem staramy się dokładnie poznać jego potrzeby i upodobania. Jest to kluczowy moment, by w pracy nad projektem móc uwzględnić elementy zarówno funkcjonalne, jak i wizerunkowe. Chcemy, by nasze rekomendacje jak najlepiej pasowały do indywidualnych preferencji naszych klientów.

 

Wstępny projekt

W kolejnym etapie tworzymy wstępny projekt, które następnie dopracowujemy wspólnie z klientem. W zależności od charakteru zlecenia, przygotowujemy projekt wnętrza, dobieramy meble i oświetlenie, ustalamy zakres prac projektowych i remontowo-budowlanych. Rewitalizacja budynku czy aranżacja wnętrz wymaga projektu tak samo, jak odświeżenie elewacji czy metamorfoza jednego pokoju.

 

Kompleksowy projekt

Zanim zaczniemy pracę, chcemy mieć pewność, że w 100% zrealizujemy wizję naszych klientów. Dlatego przygotowujemy wizualizacje 3D lub animacje, które w przyjazny sposób prezentują zakres naszych działań i planowane efekty. Dopiero po zaakceptowaniu wszystkich szczegółów projektu możemy przystąpić do realizacji.

 

Wykonanie

Nasi projektanci blisko współpracują z zespołem remontowo-budowlanym, dzięki temu kolejne etapy projektu realizowane są zgodnie z planem i przyjętymi terminami. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientami i gwarantujemy pełny nadzór nad wszelkimi etapami realizowanych zleceń od rozpoczęcia do zakończenia prac.

©2018 Zwierzyńscy Invest. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT Projektowanie stron internetowych